Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Personel Alımı - Mülakat Tarihleri İlanı

13 Temmuz 2020

Ajansımızın 09.03.2020 tarihinde ilan etmiş olduğu 1 (bir) İç Denetçi, 1 (bir) Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel, 4 (dört) uzman personel ve 1 (bir) Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sorumlusu destek personeli alımı için hak kazanan adaylar, personel alım ilanında açıkça belirtilmiş olan nitelikler ve tercih nedenleri esas alınmak suretiyle belirlenmiş ve mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi 04.06.2020 tarihinde Ajansımız internet sitesinde yayımlanmıştır.

Sözlü yarışma sınavı tarihleri 06-07 Ağustos 2020 olarak belirlenmiş olup her bir adayın sınava katılacağı tarihler aşağıdaki dokümanda yer almaktadır. Adayların kendilerine bildirilen tarih ve saatte T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı’ nın Pamukkale Teknokent Kınıklı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 B Blok Kat:2 Pamukkale/Denizli adresindeki merkez ofisinde, yanlarında fotoğraflı kimlik belgesi ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Şehir dışından gelecek adayların ise mülakat saatlerinde değişiklik olabileceğini göz önünde bulundurmaları önem arz etmektedir.

Başvuran tüm adaylara gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

 Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Mülakatı öğleden önce olan adayların saat:9:00’da, mülakatı öğleden sonra olan adayların saat:14:00’da ajansta hazır bulunmaları gerekmektedir.

Not:      1)  Adaylar, başvuru sırasında sisteme yükledikleri evraklarını ve özgeçmişte belirttikleri sertifikalarını mülakata geldiklerinde Ajansa ibraz etmelidir.
              2)  T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı, mülakat sınav programının tarih ve/veya saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Mülakat Listesi
  • Her Hakkı Saklıdır © 2020 |
  • geka.gov.tr