ÖNEMLİ DUYURU
19 Ocak 2018 Cuma

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), 5449 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş ve Kalkınma Bakanlığı koordinasyonunda Aydın, Denizli ve Muğla illerinde faaliyet gösteren bir kamu kurumudur. Tüm destek süreçlerini ilgili mevzuat kapsamında gerçekleştiren Ajansın, proje danışmanlığı adı altında faaliyet gösteren kurum, kuruluş, özel firma veya kişilerle herhangi bir bağlantısı ve/veya anlaşması bulunmamaktadır.

Ajansın 28 Aralık 2017 tarihinde ilan ettiği ve başvuru süreci devam etmekte olan Kültür Turizminin Geliştirilmesi ile Kooperatif ve Birliklerin Güçlendirilmesi Mali Destek Programları hakkındaki tüm bilgi ve dokümanlar Ajansımız tarafında ücretsiz sağlanmakta olup, programlar hakkında bilgi talep eden vatandaşlarımız Ajansın Denizli'deki Merkezi ile Aydın ve Muğla'da bulunan Yatırım Destek Ofislerini ziyaret ederek veya uzmanlarımıza telefon/mail ile ulaşarak istedikleri tüm bilgi ve belgeleri temin edebileceklerdir.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) personeli olduğunu veya Ajansla anlaşması bulunduğunu beyan ederek, Ajans adına sağladıkları bilgi ve belgeler karşılığında bedel talep eden kişilere itibar edilmemesini önemle bildiririz.