REKABETÇİ SEKTÖRLER PROGRAMI PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DUYURUSU.
9 Mayıs 2017 Salı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı’nın yeni döneminde; 

İmalat Sanayi, Araştırma & Geliştirme ve Teknoloji Transferi ve Ticarileşme başlıklarında 3 adet Proje Teklif Çağrısı açılmış olup, proje başvuruları 6 Nisan 2017 - 9 Haziran 2017 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Sanayimizin ve bölgelerimizin gerek iç gerekse dış piyasalarda rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak tasarlanan Rekabetçi Sektörler Programı yeni döneminde proje geliştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara; atılması gereken adımlar, başvuru koşulları ve proje seçim süreci gibi konularda detaylı bilgi sunulacak bir dizi Proje Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.

Bu toplantılar ; 

9 Mayıs 2017 saat 13:00’de İstanbul Radisson Blu Tuzla Oteli’nde,
11 Mayıs 2017 saat 10.00’da Antalya Limak Lara De Luxe Oteli’nde,
15 Mayıs 2017 saat 10.00’da Malatya Doubletree by Hilton Oteli’nde düzenlenecektir.

Söz konusu toplantılarda, çağrı başlıklarına özel oturumlar yapılacak olup, eşit yaklaşım ilkesi gereğince sorular cevaplandırılacaktır.

Yeni dönem desteklerine yönelik düzenlenecek bu toplantılara, programın  hedef kitlesi olan ; üniversiteler, ihracatçı birlikleri, odalar ve borsalar, OSB yönetimleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, AR-GE merkezleri, araştırma enstitüleri, uluslararası kuruluşlar, teknoloji transfer ofisleri, kar amacı gütmeyen dernek ve vakıflar, belediyeler ve kuluçka merkezleri davet edilecektir.

Toplantı programları hakkında detaylı bilgiye ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Katılımcıların ad-soyad, kurum adı, telefon numarası ve e-mail adreslerinin yer aldığı bir mail aracılığıyla  info@rekabetcisektorler.org  adresine kayıt yaptırması gerekmektedir.